cart9 0 Sepet
3 Hesabım
Bize Ulaşın
4 Bilgi
Image

Çocuklarımızın geleceği için en iyisini istiyoruz.

Eğitici oyunlar, çocukların kişisel büyüme gelişimlerini desteklemek için etkili bir yoldur. 

Lifmo Çarkıfelek oyun setlerimiz "oyun yoluyla öğrenme" kavramı ön planda tutularak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Lifmo Çarkıfelek oyun setlerimizi tasarlarken özellikle "eğitici oyuncak" niteliğinde olmasına önem verdik.

Keyifli ve ilgi çekici bir öğrenme deneyimi sağlayacak eğitici oyunlar, çocukların yeni bilgi ve beceriler kazanmalarına, bilişsel, duygusal ve sosyal yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olabilir.

Image

Amacımız çocukları hem eğlendirmek, hem de onlara duygusal, fiziksel ve zihinsel beceriler kazandırmaktır.  

Lifmo Çarkıfelek oyunlarımız eğiticidir. Çünkü oyuncaklarımızda çocuklara bilgi veren içerikler vardır.  

Çocuklar, eğlenirken daha rahat ve yeni deneyim lere açıktırlar. Bu da daha kolay öğrenmelerini ve öğrendiklerini daha iyi akılda tutmalarını sağlar.

Image

Oyun setlerimiz içinde takım halinde oynanacak, iş birliği gerektiren oyuncaklar vardır. Çocuklar böylece bu oyuncaklar aracılığıyla duygusal ifadeyi öğrenebilir, öfke yönetimi ve duygusal düzenleme becerileri geliştirebilirler.

Lifmo Çarkıfelek oyuncaklarımız, bedensel hareket yapmayı da gerektirir. 

Fiziksel oyunlar vücudu hareket ettirmeyi ve fiziksel olarak aktif olmayı teşvik eder. Devamlı olarak hareketkli oyunlar oynayan çocuklar, obezite, diyabet hastalığı gibi sağlık sorunlarına karşı daha az risk altındadır.

Image

Lifmo Çarkıfelek oyuncaklarımız, içerisinde rol yapma oyunları, hikaye anlatma, diyalog gerektiren içerikler, dikkat gerektiren bölümler, kendilerini ifade etme bölümleri vardır.

Bu tip özellikleri içeren oyunlarla oynamak, çocukların zihinsel becerilerini geliştirir.

Ebeveynler ve eğitimciler, çocukları eğitici oyunlar oynamaya teşvik etmeli, ve öğrenme rutinlerine dahil etmelidir.

Image

Çocuklar oyun oynamaktan keyif alırlar ve oyun oynarken öğrendikleri zaman bilgiyi daha iyi tutarlar ve öğrenmeye karşı olumlu tutumlar geliştirirler. 

Yetişkinler olarak, en önemli önceliklerimizden biri de çocuklarımızın büyüdüklerinde başarılı bir şekilde toplumda yer bulmaları ve iyi bir yaşam kalitesi elde etmeleridir.

Eğitici oyunlar, çocukların özsaygı ve güvenini arttırmak için kullanılabilir. Çocuklar da oyunda yeni bir şeyler öğrenirler veya bir şeyler başardıklarında, kendilerini başarılı olmuş ve tatmin olmuş hissederler. Bu da özsaygılarını arttırabilir.

Alışveriş Sepeti

Sepet boş

Ara

Bazı popüler etiketleri burada deneyebilirsiniz:

Hesabınız

Hesabınız yok mu?
Burada bir tane oluşturun