cart9 0 Sepet
3 Hesabım
Bize Ulaşın
4 Bilgi

 

LİFMO ÇARKIFELEK NASIL BAŞLADI?

Kardeşim bir gün bizden hep beraber oynayabileceğimiz bir oyuncak yapmanızı istedi. Kardeşimin hareketli ve renkli oyunları sevdiğini bildiğimiz için, çarkıfelek tarzı oyunlar üzerinde çalışmaya başladık.

 

Yaptığımız oyuncağı ailece oynadığımızda çok keyifli vakitler geçirdik! Bu sayede televizyon ve bilgisayar başında geçirdiğimiz zaman azaldı. Dinlenmek için daha çok zamanımız olduğu gibi daha kaliteli zaman geçirme fırsatı da yakalamış olduk. Kardeşim, arkadaşlarıyla çarkıfelek oynarken de çok eğleniyordu.

 

Sonuç olarak bu oyunun kardeşim ve arkadaşları üzerinde olumlu etkileri olduğunu fark ettik. Çarkıfelek aslında, çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirecek özelliklere sahip bir oyun olmuştu. Başka çocukları da bu keyifli oyun saatlerine ortak etmek için araştırmalar yaptık ve profesyonel bir yol izleyerek çocuk gelişim uzmanlarından aldığımız desteklerle oyunumuzu yeniden tasarlamış olduk. Böylece Lifmo Çarkıfelek doğmuş oldu.

 

Craftsntoys Oyuncak Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketini kurarak eğitici oyuncak alanında ticari faaliyetimize 2021 başladık. Lifmo Çarkıfelek, Lifmo Wheel of Fortune eğitici oyun setlerimiz; çocuklarınızı eğlendirirken aynı zamanda eğiteceği için mutluluk duyuyoruz. Oyuncaklarımız, hem Türkiye'nin her köşesindeki birçok aile tarafından, hem de çocuk gelişimi alanında çalışan profesyoneller tarafından kullanılmaktadır.

 

Web sitemiz www.craftsntoys.com.tr üzerinden müşterilerimize güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmaktayız
Image
Image

 

MİSYONUMUZ

CraftsnToys, çocukların zekâ ve becerilerini geliştiren oyuncak setleri üretimine odaklanmaktadır. CraftsnToys, Çarkıfelek serisi altında, çocukların duygusal ve fiziksel gelişimine katkıda bulunan ve oyun tekniği aracılığıyla yeni beceriler edinmelerine yardımcı olan oyunlar üretmektedir. 

CraftsnToys olarak önceliğimiz çocukların sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğlenip oyun oynarken sürekli yeni bilgiler kazanmalarını sağlamaktır. Çarkıfelek oyunları pedagojik tekniklere dayalı olarak oluşturulur ve içerdikleri özellikler çocukların yaş, cinsiyet, kavrama düzeyleri vb. değişkenlere göre düzenlenir.

 

Image

VİZYONUMUZ

Çocukların gelişimine katkıda bulunacak, eğitim ve oyun arasındaki dengeyi sağlamaya çalışacağız.

Oyuncaklarımız, çocukların zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimlerine ve gelecekte büyük bir toplum inşa etmelerine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Çocukların oyun ortamında eğitim çabalarına katkıda bulunacak Çarkıfelek oyuncaklarını üretmek ve çeşitlendirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. 

Image

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, yoksulluğun ortadan kaldırılması, gezegenimizin korunması ve herkes için refahın sağlanması amacıyla ortak hedefler çerçevesinde küresel girişimlerin hayata geçirilmesini destekliyor. “Bugün şirketlerin başarısı sadece finansal sonuçlarıyla değil aynı zamanda sürdürülebilir kalkınmaya ne kadar katkı sunduklarıyla; yarattıkları toplumsal etkiyle ölçülüyor”. Biz de CRAFTSNTOYS olarak şirketimizin faaliyet alanına uyan aşağıdaki maddeler çercevesinde bu amaçlara ulaşılmasına katkıda bulunacağız.

NİTELİKLİ EĞİTİM

Çocuklarımızın ilköğretime hazırlanmaları aşamasında kaliteli okul öncesi eğitimlerine, oyun setlerimizdeki içeriklerle katkı sağlamaktayız. Oyun yoluyla çocuklarda öğrenme zevki de uyandırabiliriz.

EŞİTSİZLİĞİN AZALTILMASI

Oyun setlerimizde cinsiyet dengesi vardır ve hazırladığımız tanıtıcı görsellerİnde de cinsiyet dengesinin korunmasına dikkat etmekteyiz. Hem kız hem de erkek çocuklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel becerilerinin gelişimine katkıda bulunarak her ikisinin de yetişkin yaşamlarında eşit fırsatlara sahip olmalarını sağlamak istiyoruz. Daha eşitlikçi ve sürdürülebilir bir toplum için kız ve erkek çocuklar yaşam projelerinde liderdir.

SORUMLU ÜRETİM VE TÜKETİM

Ürünlerimizin üretiminde ahşap ağırlıklı malzeme kullanıyoruz. Oyuncaklarımız hızlı tüketilen özellikte değildir. Oyuncaklarımızda pil kullanmıyoruz. Ambalajlamada karton kutu kullanıyoruz. Plastik kullanımının Dünyamıza ödettiği çevresel maliyetin farkındayız. Reklamlarda digital ortamları tercih ediyoruz. Oyuncaklarımızın geri dönüştürülebilme oranı yüksektir.

AMAÇLAR İÇİN ORTAKLIKLAR

Çocukların oyun yoluyla gelişimine katkıda bulunmak ana hedefiyle, aynı hedefi destekleyen akademik faaliyetleri, eğitim kurumları ve derneklerle işbirliğini keşfetmek için yola çıktık.

 

Alışveriş Sepeti

Sepet boş

Ara

Bazı popüler etiketleri burada deneyebilirsiniz:

Hesabınız

Hesabınız yok mu?
Burada bir tane oluşturun