cart9 0 Sepet
3 Hesabım
Bize Ulaşın
4 Bilgi

Çocukların gelecekleri için gerekli fiziki, entelektüel ve duygusal becerilerin geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Image
Image

Zihinsel Gelişim: Eğitici oyuncaklar çocukların sorun çözme, eleştirel düşünme ve mantık becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Dil Gelişimi: Çocukları konuşmaya ve şarkı söylemeye teşvik eden oyuncaklar, çocukların dil ve iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Image
Image

Sosyal ve duygusal gelişim: Eğitici oyuncaklarla oynama çocukların paylaşma, sıra bekleme ve sosyal becerilerini geliştirmedlerine yardımcı olabilir.

Fiziksel Gelişim: Çok sayıda eğitici oyuncak, çocukların ince motor becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Image
Image

Yaratıcılık ve hayal gücü: Bloklar veya sanat malzemeleri gibi açık uçlu eğitici oyuncaklar, çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Bilgi edinimi: Eğitici oyuncaklar, çocukların bilgi edinmelerine  ve gelecekteki öğrenimlerine bir temel oluşturmalarına yardımcı olabilir.

Image
Image

Güven kazanması: Çocuklar eğitici oyuncakları kullanmayı ve sorunları çözmeyi becerirken, kendilerine olan güvenleri artabilir.

Alışveriş Sepeti

Sepet boş

Ara

Bazı popüler etiketleri burada deneyebilirsiniz:

Hesabınız

Hesabınız yok mu?
Burada bir tane oluşturun