cart9 0 Sepet
3 Hesabım
Bize Ulaşın
4 Bilgi

4 ürün var.

1-4 of 4 gösteriliyor.

Aktif filtreler

Lifmo Çarkıfelek 3 Challenge (3 Oyun Bir Arada) Eğitici Oyuncak Seti

Süper olimpiyat, oyuncuların oldukça hareketli ve bol eğlenceli vakit geçı̇rmelerı̇ne, sosyalleşerek yenı̇ arkadaşlar edı̇nmelerı̇ne, kendilerini ı̇fade edebilme yeteneklerı̇nı̇ geliştirmelerine katkı sağlaması için özenle hazırlanmış eğitici materyaldir.

El becerisi ve çekişmenin yüksek olduğu oyunumuz, rekabet içinde yarışan oyuncuları eğlencenı̇n doruğuna taşırken, seyreden diğer oyunculara da aynı heyecanı yaşatır. 

Fiyat ₺1.750,00

Tasarımı Yap Oyunu Başlat - Eğitici Çarkıfelek Oyunu

Lifmo Çarkıfelek 2 Tasarım Çarkı, çocukların yaratıcı yönlerini ve düşünsel yeteneklerini eğlenerek geliştirmeleri amacıyla tasarlanmıştır.

Tasarım çarkındaki Tasarımını Yap Oyunu Başlat oyununda oyun içeriğini çocuklara bıraktık.

Onların hayal dünyalarını serbest bırakacak, ürettikleri fikirleri diledikleri gibi tasarlayıp oyunlaştırabilecekleri mükemmel bir araç hazırladık.

Tasarım Çarkı'nı, çocuklar, yaratıcı yönlerini ve düşünsel yeteneklerini eğlenirken geliştirsinler diye tasarladık.

Fiyat ₺1.000,00

Kelime Çarkı - Dil ve Konuşma Bozuklukları Terapi Seti

Kelime çarkı, 3 yaşını doldurmuş bebeklerin çocukluk dönemine geçiş aşamasındaki süre içinde ortaya çıkabilen KONUŞMA SESİ BOZUKLUĞU (KSB) probleminin oluşmasını engellemek adına uzman dil ve konuşma terapistleri tarafından özenle hazırlanmıştır.

Oyunumuz erken dönemde ses tellerini belirli kelimelerin tekrarıyla titreterek, sesin şekillendirilmesine ve anlamlı kelimelere döndürülmesine katkı sağlaması için tasarlanmıştır. Dil ve Konuşma Bozuklukları Terapi Seti videosunu aşağıdaki detaylar bölümünden izleyebilirsiniz.

Fiyat ₺1.300,00

Lifmo Çarkıfelek 2 Pinpon Versiyon

Lifmo Çarkıfelek 2 eğitici oyuncak gelişim seti, çocuğunuza toplum önünde sunum yapma, kendini ifade etme, kişisel becerilerini sergileme ve geliştirme, kelime dağarcığını artırma, sosyalleşme, utangaçlığını atma, genel kültürünü artırma, diğer çocuklarla rekabet etme, hızlı düşünme ve cevap verme yeteneklerini geliştirmesine katkı sağlaması için özenle tasarlanmıştır.

Fiyat ₺1.550,00

Alışveriş Sepeti

Sepet boş

Ara

Bazı popüler etiketleri burada deneyebilirsiniz:

Hesabınız

Hesabınız yok mu?
Burada bir tane oluşturun